pl. Wolności 7/507, 50-071 Wrocław
+48 797 670 237

Kurs Java Web Developer

Twórz profesjonalne aplikacje webowe

Program kursu

Podczas tego kursu nauczysz się tworzyć profesjonalne aplikacje webowe z użyciem Java Enterprise Edition oraz Spring framework. Przy okazji nauczysz się korzystać z narzędzi takich jak JPA, Hibernate, Mockito oraz tworzyć strony internetowa za pomocą HTML, CSS, Bootstrap. Stworzymy także wspólnie 2 projekty wykorzystujące poznane technologie. Tematyka projektów jest wybierana przez grupę! Całość materiału to aż 80,5 godzin praktycznych warsztatów. Dodatkowo dostajesz dostęp do platformy programuj.pl, gdzie możesz wzmocnić swoje podstawy.

 • Java Enterprise Edition - podstawy

  14h

  Naucz się tworzenia aplikacji serwerowych. Uruchomimy własny serwer oraz aplikację wykorzystującą Java EE. Przy okazji poznasz tajniki protokołu HTTP, sesji, ciasteczek, servletów oraz nauczysz się tworzyć mechanizm zabezpieczania aplikacji od podstaw.

 • HTML + CSS + Bootstrap

  10h

  Poznasz języki, w których tworzone są wszystkie strony internetowe - HTML oraz CSS. Przy okazji wykorzystamy Bootstrapa, czyli narzędzie umożliwiające tworzenie stron, które wyglądają nowocześnie oraz są wygodne w użyciu, zarówno na laptopie jak i telefonie!

 • JSP

  3h

  Przy użyciu Java Server Pages stworzymy wspólnie dynamiczne strony internetowe, które będą generowane przez serwer.

 • JEE + JDBC

  4h

  Wzbogacimy aplikację napisaną w JEE o bazę danych. Przy okazji nauczysz się projektowania projektu - w jaki sposób zorganizować klasy w dużym projekcie.

 • EJB

  7h

  Enterprise Java Beans to technologia, która zrewolucjonizowała sposób tworzenia aplikacji biznesowych. Nauczysz się wykorzystywać je w praktyce oraz sposobu implementacji wzorca MVC w projekcie.

 • Projekt JEE

  7h

  Wspólnie stworzymy projekt wykorzystujący poznane do tej pory elementy. Prawdziwa aplikacja internetowa tworzona od podstaw przez Ciebie!

 • Spring Core/Boot

  4h

  Stworzymy pierwszy projekt w Springu oparty o bibliotekę Spring Boot. Poznasz mechanizm wstrzykiwania zależności, beany, komponenty oraz konfigurację.

 • Spring Web + REST API

  10h

  Przy pomocy kontrolerów zaprojektujemy pierwsze REST API zgodne ze standardami oraz przyjętą architekturą projektu. Nauczysz się tworzyć kontrolery, mappery, DTOsy, serwisy.

 • Spring Data + JPA + Hibernate

  8h

  Nauczy się korzystania ze Spring Data, JPA oraz Hibernate ORM. Pozwoli to na bardzo prostą współpracę aplikacji z bazą danych - zamiana obiektów na dane w bazie będzie automatyczna!

 • Spring MVC + Thymeleaf

  3,5h

  Po zaprojektowaniu aplikacji pora na widoki - stworzymy warstwę widoków przy użyciu Spring MVC oraz Thymeleafa - nowoczesnej technologii szablonów HTML. Umożliwi to generowanie dynamicznych stron oraz wiadomości email.

 • Spring Security

  3h

  Spring Security pozwala bardzo szybko dodać do aplikacji mechanizmy autentykacji i autoryzacji. Zabezpieczymy aplikację formularzem logowania, skonfigurujemy źródło danych użytkowników oraz zdefiniujemy reguły bezpieczeństwa na podstawie ról użytkowników.

 • Spring - elementy dodatkowe

  3,5h

  Uzupełnimy wiedzę o mechanizmy profili, właściwości oraz walidacji danych.

 • Testowanie aplikacji webowej - Mockito

  3,5h

  Poznasz najpopularniejszą bibliotekę do testowania aplikacji w Spring/JEE - Mockito. Dowiesz się jak “zasymulować” działanie aplikacji tak, by przetestować daną metodę/komponent.

 • Projekt Spring

  ---

  W trakcie poznawania kolejnych elementów Springa, zaczniemy rozwijać własny projekt. To Ty decydujesz o jego tematyce! Przykładowe tworzone wcześniej projekty: gra RPG, kalendarz, aplikacji do planowania aktywności fizycznej

 • JavaScript

  (opcjonalnie)

  Na koniec nauczysz się dodawać JavaScript do Twoich stron oraz korzystać z biblioteki jQuery. Od tej pory Twoje aplikacje internetowe staną się interaktywne!

Pracuj w domu

Logo Programuj.plŻaden kurs nie przyniesie efektów jeżeli nie będziesz pracować z domu. Nie zawsze jest to proste dlatego razem z naszym kursem dostajesz pełen dostęp do platformy Programuj.pl, gdzie możesz przy pomocy interaktywnych zadań oraz ponad 120 filmów podnosić swoje umiejętności programowania. Trener ma dostęp do Twoich lekcji i może na bieżąco monitorować Twoje postępy.

Szacowany czas realizacji wszystkich materiałów to aż 100 godzin dodatkowej pracy.

Finansowanie

Kurs programowania to znacząca inwestycja w Twoim życiu. Chcąc ułatwić Ci zrealizowanie odważnych planów przygotowaliśmy kilka metod finansowania. Mamy nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie.

Jednorazowo
3500zł

finansowanie własne

zniżki dla absolwentów
płatność przed rozpoczęciem
najtaniej na rynku
brak formalności
Projekt Open
3500zł

od 58,34 zł/miesiąc

60% rat 0%
-15% za ukończenie
-5% za regularne spłaty
-5% za przekwalifikowanie
Inwestuj
3500zł

od 97,22 zł/miesiąc

36 rat 0%
-20% za ukończenie
-5% dla bezrobotnych
min. 1 dzień przed kursem

Zapisz się

Zapisz się na kurs weekendowy, zacznij w lipcu 2019

Czas trwania: 27.07.2019 – 08.09.2019
Dni zajęciowe: soboty, niedziele
Godziny: 09:00-16:00
Wolne miejsca: 10/10
Gdzie: Wrocław, pl.Wolności 7/507

2019 Lipiec

pon wt śr czw pt sob nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Zaznacz jeżeli zamierzasz wspierać się dofinansowaniem. Pomożemy w formalnościach.